1- تمام پروژه ها شامل کد متلب(اختصاصی خانه متلب) + فیلم آموزشی فارسی + فایل ارائه میباشند

2- این محصولات فقط برای استفاده شما میباشد هرگونه انتشار این محصولات از نظر شرعی و قانونی صحیح نمیباشد و خانه متلب علاوه بر راضی نبودن شرعی با خاطیان از طریق مجاری قانونی بشدت برخورد خواهد کرد.

3- تمام جزئیات پروژه به همراه تست پروژه از نظر پیاده سازی و مباحث علمی در فیلم تستی که در هر پست موجود است شرح داده شده است.

باتوجه به حجم بسیار بالای مخاطبین عزیز خانه متلب امکان پاسخگویی به موارد زیر برای خریداران محصولات خانه متلب وجود ندارد.

4- امکان پاسخگویی به سوالات علمی,مشاوره,راهنمایی د ر مورد محصولات خریداری شده وجود ندارد. چرا که تمام جزییات در فیلم آموزش به صورت کامل توضیح داده شده است.

5- امکان تغییرات کد خریدار شده به صورت خاص برای انجام پروژه خریدار وجود ندارد.

6- امکان انجام پروژه به صورت رایگان برای خریداران محصولات خانه متلب وجود ندارد. برای سفارش پروژه از طریق بخش مربوطه اقدام نمایید.

البته این موارد جزء فرایند فروش همه ناشران علمی است.امیدواریم با درک این موضوع و رعایت این موارد ما را در تولید محصولات رایگان و هم چنین محصولاتی با حداقل قیمت یاری فرمایید.

 

7- هرگونه اشکال در عملیات خرید را با ذکر جزئیات در بخش تماس با ما اطلاع دهید.ظرف مدت حداکثر 24 ساعت مشکل شما برطرف خواهد شد.