دانلود کد متلب الگوریتم جستجوی ممنوعه

دانلود کد متلب الگوریتم جستجوی ممنوعهReviewed by free Codes on Apr 10Rating: 5.0دانلود کد متلب الگوریتم جستجوی ممنوعهدانلود کد متلب الگوریتم جستجوی ممنوعه

دانلود کد متلب الگوریتم جستجوی ممنوعه

Tabu search

Free Download algorithm Matlab Codes

لینک دانلود
توضیحات

دانلود رایگان  کد matlab جزوه کتاب آموزشی دوره آموزش ت خصوصی پایان نامه فارسی انگلیسی ارشد دکتری دانشگاه شریف تهران امیر کبیر دانلود رایگان مقاله با ترجمه انجام پرممنوع جستجو، در سال 1986 [1] ایجاد شده توسط فرد دبلیو گلوور و رسمی در سال 1989، [2] [3] روش متا جستجو اکتشافی با استفاده از روش جستجوی محلی مورد استفاده برای بهینه سازی ریاضی است.
محلی (محله) جستجو یک راه حل بالقوه برای یک مشکل و همسایگان خود را (که شده است، راه حل های که مشابه به جز یک یا دو جزئیات کوچک هستند) در به امید پیدا کردن یک راه حل بهبود تیک بزنید. روش های جستجوی محلی تمایل برای تبدیل شدن به گیر در مناطق کمتر از حد مطلوب و یا در مناطق مرتفع که در آن بسیاری از راه حل های به همان اندازه مناسب.
جستجو ممنوعه افزایش عملکرد جستجوی محلی با شل قانون اساسی آن است. اول، در هر مرحله حرکت بدتر شدن می تواند پذیرفته اگر هیچ حرکتی بهبود در دسترس (مانند زمانی که جستجو در حداقل سخت محلی گیر) است. علاوه بر این، ممنوعیت (از این پس ممنوع مدت) معرفی برای تضعیف جستجو از بازگشت به راه حل قبلا بازدید کرده است.
اجرای TS را با استفاده از ساختار حافظه که توصیف راه حل بازدید و یا مجموعه-ارائه کاربر از قوانین. [2] اگر یک راه حل بالقوه قبلا در یک دوره کوتاه مدت معینی بازدید و یا اگر آن را تا به یک قانون را نقض، آن است که مشخص شده به عنوان “ممنوع” (ممنوع) به طوری که الگوریتم می کند که امکان در نظر نمی بارها و بارها.
فهرست مندرجات 1 مقدمه 2 عمومی شرح 3 انواع حافظه 4 شبه 5 مثال: مسئله فروشنده دورهگرد
وژه های دانشجویی matlab دانلود ppt word pdf مهندسی برق هوش مصنوعی کامیوتر مکانیک عمران صنایع مدیریت

 

فیلم آموزشی فارسی رایگان            جزوه کتاب نرم افزار          کدهای رایگان Matlab       انجام پروژه Matlab

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *