دانلود کد متلب حل TSP با برنامه ریزی پویا

دانلود کد متلب حل TSP با برنامه ریزی پویاReviewed by free Codes on Apr 15Rating: 5.0دانلود کد متلب حل TSP با برنامه ریزی پویادانلود کد متلب حل TSP با برنامه ریزی پویا

دانلود کد متلب حل TSP با برنامه ریزی پویا

MATLAB – Dynamic Programming solution to the TSP

Free Download Matlab Codes

لینک دانلود
توضیحات

فروشنده دوره گرد است آماده برای یک تور فروش بزرگ شدن. شروع زادگاه خود، چمدان در دست، او را یک سفر که در آن هر یک از شهرستانها هدف خود است دقیقا یک بار قبل از او به خانه برمیگردد بازدید انجام. با توجه به فاصله دو به دو بین شهرستانها، بهترین منظور است که در آن به آنها مراجعه کنید، به طوری که برای به حداقل رساندن فاصله به طور کلی سفر است؟

معنی شهرستانها 1، ، N، زادگاه فروشنده بودن 1، و اجازه دهید D = (D_ {IJ}) است ماتریس فاصله بین شهری. هدف این است که برای طراحی یک تور که شروع می شود و در 1 به پایان می رسد، شامل تمام شهرستانها دیگر دقیقا یک بار، و حداقل طول کل. شکل مثال شامل پنج شهرستانها را نشان می دهد.بیایید درست به DP شیرجه رفتن. پس چه مناسب زیر مسئله برای TSP است؟ در این مورد راه حل جزئی بارز ترین بخش اولیه یک تور است. فرض کنید ما در شهرستان 1 به عنوان مورد نیاز آغاز شده، چند شهرستانها سفر کرده اند، و در حال حاضر در شهرستان J. چه اطلاعاتی ما به منظور گسترش این تور جزئی نیاز دارید؟ ما قطعا نیاز به دانستن J، از آنجایی که این تعیین خواهد کرد که شهرستانها هستند راحت ترین برای بازدید از بعدی. و ما نیز نیاز به دانستن تمام شهرستانها بازدید تا کنون، به طوری که ما هر یک از تکرار آنها نیست. در اینجا، پس از آن، زیر مسئله مناسب است.

دانلود رایگان  کد matlab جزوه کتاب آموزشی دوره آموزش ت خصوصی پایان نامه فارسی انگلیسی ارشد دکتری دانشگاه شریف تهران امیر کبیر دانلود رایگان مقاله دانلود رایگان کد متلب حل مساله فروشنده دوره گرد TSP travelling salesman problem با الگوریتم های فراابتکاری و بهینه سازیبا ترجمه انجام پروژهدر بهینه سازی ریاضی،دانشجویی matlab دانلود ppt word pdf مهندسی برق هوش مصنوعی کامیوتر مکانیک عمران صنایع مدیریت

 

فیلم آموزشی فارسی رایگان            جزوه کتاب نرم افزار          کدهای رایگان Matlab       انجام پروژه Matlab

 

2 پاسخ
 1. علی
  علی says:

  سلام وقت بخیر ، ممنون میشم کد مینمم کردن میانگین دیرکرد در بدست اوردن ترتیب کارها با استفاده از برنامه ریزی پویا را در مطالب خود قرار دهید.
  سپاس از سایت خوبتون

  پاسخ
 2. امیرحسین
  امیرحسین says:

  این ارور رو میده !
  ??? Undefined function or variable
  “candidatecost”.

  Error in ==> tsp_dp1 at 129
  [mincost,indexcost]=min(candidatecost);

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *