۱- تمام پروژه های خانه مطلب به دو دسته تقسیم می شوند

دسته اول شامل کد + توضیحات فارسی کد در فایل PDF

دسته دوم شامل کد + فیلم آموزشی فارسی 

درون هر پست توضیح داده شده است که پروژه مربوطه به کدام دسته است

 

۲- این محصولات فقط برای استفاده شما میباشد هرگونه انتشار این محصولات از نظر شرعی و قانونی صحیح نمیباشد و matlabhome علاوه بر راضی نبودن شرعی با خاطیان از طریق مجاری قانونی بشدت برخورد خواهد کرد.( طبق قوانین کیفری افرادی که حق کپی رایت را رعایت نیمکنند علاوه بر جزای نقدی بین ۱ تا سه ملیون به مدت ۶ ماه تا یک سال نیز حبس در انتظارشان خواهد بود)

۳- تمام جزئیات پروژه به همراه تست پروژه از نظر پیاده سازی و مباحث علمی در فیلم تستی که در هر پست موجود است شرح داده شده است.

باتوجه به حجم بسیار بالای مخاطبین عزیز matlabhome امکان پاسخگویی به موارد زیر برای خریداران محصولات matlabhome وجود ندارد.

۴- امکان پاسخگویی به سوالات علمی,مشاوره,راهنمایی د ر مورد محصولات خریداری شده وجود ندارد. چرا که تمام جزییات در فیلم آموزش به صورت کامل توضیح داده شده است.

۵- امکان تغییرات کد خریدار شده به صورت خاص برای انجام پروژه خریدار وجود ندارد.

۶- امکان انجام پروژه به صورت رایگان برای خریداران محصولات matlabhome وجود ندارد. برای سفارش پروژه از طریق بخش مربوطه اقدام نمایید.

البته این موارد جزء فرایند فروش همه ناشران علمی است.امیدواریم با درک این موضوع و رعایت این موارد ما را در تولید محصولات رایگان و هم چنین محصولاتی با حداقل قیمت یاری فرمایید.

 

۷- هرگونه اشکال در عملیات خرید را با ذکر جزئیات ( نام و نام خانوادگی و ایمیل ثبت شده در زمان خرید) از طریق تلگرام یا واتس آپ به شماره تلفن ۰۹۱۹۰۰۹۰۲۵۸ یا ID

@matlabhome_admin

اطلاع دهید.ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت مشکل شما برطرف خواهد شد.